Jazykové kurzy

Nabídka kurzů:

Skandinávská jazyková škola nabízí skupinovou, individuální, online a firemní výuku těchto jazyků:

Skupinové kurzy probíhají v zimním a letním semestru, v létě otevíráme speciální letní kurzy zaměřené na konverzaci a rozšiřování slovní zásoby. Bližší informace naleznete v příslušných záložkách. Máte-li zájem o jiné jazyky z naší nabídky (faerštinu, litevštinu, lotyštinu, estonštinu), kontaktujte nás prosím e-mailem či telefonicky.

 

Období výuky (semestr) trvá 15 týdnů = 15 vyučovacích jednotek.

a) Podzimní semestr trvá od ŘÍJNA do LEDNA.
b) Jarní semestr trvá od ÚNORA do ČERVNA.

Výuka probíhá jednou týdně, ve večerních hodinách a vyučovací jednotka trvá 90 minut. Úrovně:

Jednotlivé jazyky nabízejí šest úrovní výuky, které jsou rozděleny do dvou semestrů:

Výuka:

Výuka na jednotlivých úrovních probíhá ve skupinkách o nejméně 5 a nejvýše 10 studentech. V případě méně přihlášených studentů nabídne škola zájemcům individuální řešení. Pro otevření letních kurzů je třeba alespoň  5 studentů.

Do kurzu se můžou přihlásit pouze osoby starší 16 let.

Obsah výuky

Učebnice:

Používáme POUZE učebnice vydané v severských zemích a v severských jazycích! Knihy si můžete koupit, nebo si je jako student naší školy můžete půjčovat v hodinách.

Rodilí mluvčí:

V případě kurzů dánštiny, finštiny, norštiny a švédštiny je možnost navštěvovat výuku s rodilými mluvčími. I u nižších obtížností se snažíme, aby studenti několikrát za semestr přišli do kontaktu s rodilými mluvčími, a vyzkoušeli si tak své znalosti „naostro“.

Výuka češtiny

Nově nabízíme také výuku češtiny pro Seveřany. Naši učitelé hovoří plynně česky a navíc ovládají některý ze severských jazyků! Při výuce češtiny používáme učebnice psané v angličtině.

V případě zájmu o výuku češtiny nás prosím kontaktujte.

 

 


News for 2021 autumn semester

We will go HYBRID. Due to the situation regarding COVID-19, we have decided to upgrade our classrooms with the newest technology, allowing you to either join your class from home or come to our school in person, while still interacting with the entire class.

New languages are available! From September you can learn German, English and Czech for foreigners at our school. Available courses can be

found here

danish, swedish, norwegian, finnish, islandic
Copyright © 1999 – 2021, Charlotte Overbeck Thuesen, IČO: 74980688. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: FlexiSystems s.r.o., redakční systém.