Skupinová výuka

Nabízíme skupinové semestrální kurzy, které probíhají jedenkrát týdně ve večerních hodinách (od 17.50 a 19.30) přímo v prostorách jazykové školy. Jedna vyučovací jednotka má 90 minut.

Každý semestr otevíráme kurzy všech velkých severských jazyků v široké škále úrovní od začátečníků po pokročilé.

Kurzy se zaměřují na konverzaci, gramatiku, výslovnost a kulturní souvislosti. Ve výuce používáme výhradně aktuální osvědčené učebnice vydané v severských zemích.

Jádrem výuky jsou ve všech jazycíh především praktické konverzační dovednosti.

Každý kurz od úrovně falešní začátečníci (3. semestr) zahrunuje zhruba jednou měsíčně konevrzační hodinu s rodilým mluvčím. Od úrovně B2 vedou kurzy výhradně rodilí mluvčí.

Na konci každého semestru je pro studenty připraveno písemné a ústní opakování, po jehož absolvování získají studenti certifikát o dokončení kurzu a dosažené úrovni jazykového vzdělání.

Všechny kurzy jsou otevřené i cizincům, kteří nehovoří česky. Naši lektoři mají bohaté zkušenosti s výukou severských jazyků v češtině i angličtině.

Kurz se otevírá při minimálním počtu 5 přihlášených studentů. Maximální počet studentů v kurzu je 10.

Pro přehled aktuálně otevíraných kurzů a úrovní se podívejte na záložku Rozvrh.

Všechny kurzy nabízíme jak prezenční formou, tak prostřednictvím online výuky.


News for 2021 autumn semester

We will go HYBRID. Due to the situation regarding COVID-19, we have decided to upgrade our classrooms with the newest technology, allowing you to either join your class from home or come to our school in person, while still interacting with the entire class.

New languages are available! From September you can learn German, English and Czech for foreigners at our school. Available courses can be

found here

danish, swedish, norwegian, finnish, islandic
Copyright © 1999 – 2021, Charlotte Overbeck Thuesen, IČO: 74980688. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: FlexiSystems s.r.o., redakční systém.