O nás

Skandinávská jazyková škola (The Scandinavian Language School) byla založena v roce 2004 v Praze. Jejími zakladatelkami jsou dvě dánské lektorky, Bodil Bojer a Charlotte Thuesen.

CÍLEM naší školy je poskytnout bohatou nabídku kurzů severských jazyků (dánštiny, finštiny, islandštiny, norštiny, švédštiny a nově také faerštiny, litevštiny, lotyštiny a estonštiny) všech úrovní, od začátečníků až po pokročilé. Každý semestr je zakončen interním testem a student obdrží osvědčení o dosaženém výsledku / úrovni studia.

KONEC SEMESTRU znamená i SPOLEČENSKOU UDÁLOST!

Podzimní semestr uzavírá SEVERSKÝ VÁNOČNÍ VEČÍREK a jarní semestr zakončujeme SEVERSKOU OSLAVOU LETNÍHO SLUNOVRATU! Na obě akce studenti připraví vystoupení v některém ze severských jazyků, zazpívají, zahrají apod. Na těchto akcích máte báječnou příležitost seznámit se s jinými studenty a učiteli naší školy a vyzkoušet si své čerstvé jazykové znalosti „na veřejnosti“.

IMG_1284 20160607_192516

 

foto

 

 

 


News for 2021 autumn semester

We will go HYBRID. Due to the situation regarding COVID-19, we have decided to upgrade our classrooms with the newest technology, allowing you to either join your class from home or come to our school in person, while still interacting with the entire class.

New languages are available! From September you can learn German, English and Czech for foreigners at our school. Available courses can be

found here

danish, swedish, norwegian, finnish, islandic
Copyright © 1999 – 2021, Charlotte Overbeck Thuesen, IČO: 74980688. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: FlexiSystems s.r.o., redakční systém.